O Centru karcinomu prostaty

Favorite

O nás

O Centru karcinomu prostaty

Centrum karcinomu prostaty bylo založeno jako specializované pracoviště při Protonovém centru v Praze, které se zaměřuje na léčbu vybraných onkologických onemocnění, v tomto případě na léčbu rakoviny prostaty. Karcinom prostaty je nejčastějším onkologickým onemocněním mužů v České republice. Každý rok onemocní téměř 8000 mužů a jeho výskyt neustále roste.

Protonové centrum disponuje týmy odborných lékařů, kteří mají zkušenosti z oblasti diagnostiky i léčby rakoviny prostaty. Díky moderním technologiím a výsledkům protonové léčby karcinomu prostaty se Protonové centrum řadí dlouhodobě mezi přední světová centra.

Perfektní pacientský servis a individuální péče jsou v Protonovém centru naprostou prioritou. Pacient se setkává vždy se svým ošetřujícím lékařem – od první konzultace až do ukončení léčby, vč. následných dispenzárních kontrol. Pacient je vždy partnerem, kterého se všichni zaměstnanci snaží provést celou léčbou tak, aby se mohl vrátit zpět do svého života, který vedl před léčbou. Ke každému pacientovi též přistupují individuálně a vysoce profesionálně prostřednictvím nadstandardního klientského centra.

Celým procesem provází pacienta jeho osobní koordinátor, tzv. patient manager, který je pacientovi přidělen vždy před vstupní konzultací. Pacient se na něj může kdykoli obrátit, případně s ním vyřešit termíny všech návštěv a vyšetření. Koordinátor dále pacientovi pomůže s vyřízením administrativy a všech formalit nezbytných pro zahájení protonové léčby. Dle preference pacienta může také osobní koordinátor pacienta doprovázet na vyšetření, dále domlouvá schůzky s lékaři a je vždy k dispozici.

Pokud se rozhodnete obrátit na nás, jsme připraveni vám být na celé vaší cestě oporou.

    Mám dotaz

    Sjednejte si nezávislou konzultaci v našem zdravotnickém centru.

    Protonová léčba je plně hrazena zdravotními pojišťovnami.

    © Proton Therapy Center 2024. Všechna práva vyhrazena. | Zpracování osobních údajů

    +420 222 999 000